Search Menu
Home Novosti Menu
Novosti

Američki klizački par osvojio srebro na ZOI u Pekingu s rutinom na glazbu Daft Punka

U dijelu programa sa slobodnim plesom nastupali su uz isječke s ‘Random Access Memoriesa’

• Mixmag I Foto: Mixmag
  • 8 February 2022

Američki natjecatelji u umjetničkom klizanju, Madison Chock i Evan Bates, klizali su uz Daft Punk na Zimskim olimpijskim igrama 2022. u Pekingu. Za svoju rutinu u kategoriji slobodan ples odabrali su posljednji album Daft Punka, 'Random Access Memories', a nastup im je donio srebrnu medalju.
Tijekom nastupa mogle su se čuti pjesme 'Within', 'Contact' i 'Touch', a osim što su hvaljenom rutinom prestigli i aktualne svjetske prvake, Japance, Chock i Bates su postigli i svoj osobni rekord osvojivši 129,07 bodova.

Sve to se jako se lijepo nastavlja na vijest od prije par mjeseci kad je Thomas Bangalter iz Daft Punka najavio da će snimiti novi balet pod nazivom 'Mythologies' a koji će predstaviti tijekom ove godine.

U nastavku pogledajte nastup američkog klizačkog para.